info@davo.voladm.gov.ua

Антикорупційний портал

Антикорупційний портал

Національне агентство з питань запобігання корупції

Міністерство цифрової трансформації України Центральний засвідчувальний орган

Цифрограм

  Виконання звернень громадян, запитів фізичних та юридичних осіб

  у Державному архіві Волинської області

  за 2020 рік

  Продовж 2020 року Державний архів Волинської області посилену увагу приділяв роботі із зверненнями та запитами громадян.

  Відповідно до розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №131 «Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19», наказу директора Держархіву області від 12.03.2020 № 11 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 у Держархіві області» з 16 березня 2020 року в Державному архіві Волинської області скасовано проведення особистого прийому громадян директором архіву, проведення особистого прийому громадян у столі довідок, у канцелярії архіву призупинено особистий прийом запитів громадян та установ, видачу архівних довідок (витягів, копій та ін.) громадянам, забезпечено їх отримання та відправку поштовим або електронним зв’язком.

  За період з 02 січня по 13 березня 2020 року на особистому прийомі у директора архіву прийнято 14 громадян.

  Особистий прийом громадян у столі довідок архіву у період з 02 січня по 13 березня 2020 року проводився продовж робочого дня щоденно. На особистому прийомі у столі довідок прийнято 1 202 громадянина (з них 611 громадян написали 793 запити, 190 - оформили заяви користувача для роботи у читальному залі архіву, 401 - отримали консультації щодо місця зберігання соціально значущих документів ліквідованих установ, підприємств та організацій).

  На особисті прийоми громадяни зверталися з питань доступу до документів Національного архівного фонду, організації пошуку відомостей соціально-правового, біографічного, майнового, тематичного та генеалогічного характеру в архівних документах та видачі архівних довідок (копій, витягів) на підставі документів НАФ.

  За 2020 рік Державним архівом Волинської області виконано 6 487 запитів фізичних та юридичних осіб України та іноземних держав (з них з 4 188 з позитивною відповіддю), що на 897 запитів більше у порівнянні з 2019 роком (5 590). З них 4 875 запитів від громадян, 1 612 запитів від юридичних осіб щодо задоволення потреб громадян.

  За видами: 1 614 запитів соціально-правового характеру (з яких 1 164 виконано з позитивним результатом), 1 865 майнових запитів (з яких 1 272 виконано з позитивним результатом), 1 341 тематичних запитів (з яких 931 виконано з позитивним результатом), 1 645 персональних запитів (з яких 812 виконано з позитивним результатом), 22 генеалогічних запитів (з яких 9 виконано з позитивним результатом).

  Тематика запитів: про виділення земельних ділянок під будівництво, під город, про надання дозволів на перебудову будівель, про виділення житла, про введення в експлуатацію будівель та господарських споруд, про надання земельних ділянок у приватну власність та користування, про підтвердження трудового стажу, про заробітну плату, про народження, про одруження, про польську національність, про склад сім’ї та ін.

  Зросла тематика запитів щодо пошуку відомостей про народження та одруження рідних, про національність - для оформлення «карти поляка» та «карти побуту». 

  Стабільною є тематика запитів щодо історії установ та організацій, про прийом та звільнення з роботи, про заробітну плату.

  Зменшилась кількість запитів про встановлення статусу учасника війни, нагородження урядовими нагородами та обрання депутатами, від багатодітних матерів та з історії населених пунктів.