info@davo.voladm.gov.ua

Антикорупційний портал

Антикорупційний портал

Національне агентство з питань запобігання корупції

  Упродовж 9-ти місяців 2019 року Держархівом області виконано – 4009 запитів фізичних та юридичних осіб України та іноземних держав (2895 запитів виконано з позитивним результатом, 1114 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу), що на 49 запитів менше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року (4058), з них 2865 запитів від громадян (з яких 2032 з позитивним результатом, 833 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу) та 1144 запити від юридичних осіб (з яких 863 виконано з позитивним результатом, 281 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу).

  За видами: 1178 запитів соціально-правового характеру (з яких 856 - виконано з позитивним результатом, 332 - негативних та з рекомендацією звернутися в іншу установу), 1053 майнових запити (з яких 856 виконано з позитивним результатом, 197 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу), 751 тематичний запит (з яких 602 - виконано з позитивним результатом, 149 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу), 997 запитів персонального характеру (з яких 573 – з позитивним результатом, 524 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу), 20 генеалогічних запитів (з яких 8 виконано з позитивним результатом, 12 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу).

  Тематика запитів: про реорганізацію установ, підприємств та організацій, про виділення земельних ділянок під будівництво, про надання дозволів на перебудову та реконструкцію будівель, про виділення житла, про введення в експлуатацію будівель та господарських споруд, про надання земельних ділянок у приватну власність, про перейменування вулиць, про підтвердження трудового стажу, про зарахування років у трудових стаж, про встановлення мінімуму вихододнів у колгоспах, про обрання депутатом, про нагородження урядовими нагородами, про польську національність, про народження, про шлюб, та ін.

  Зросла тематика запитів щодо пошуку відомостей про підтвердження дати народження та одруження рідних, про нагородження урядовими нагородами.

  Стабільною є тематика запитів щодо історії установ та організацій.

  Зменшилась кількість запитів про встановлення статусу учасників війни, від багатодітних матерів та з історії населених пунктів.

  На особисті прийоми громадяни зверталися з питань організації пошуку відомостей соціально-правового, біографічного, тематичного, майнового та генеалогічного характеру в архівних документах та видачі архівних довідок на підставі документів Національного архівного фонду.

  На особистому прийомі у директора архіву прийнято 60 громадян, у столі довідок - 3349 громадянин (з них 1400 написали 1588 запитів для виконання, 646 оформили заяви користувача для роботи у читальному залі архіву, 1303 отримали консультації щодо місця зберігання документів ліквідованих установ, підприємств та організацій).

  Графік особистого прийому громадян директором Держархіву області затверджений наказом від 16.05.2016 № 19, Порядок розгляду письмових звернень громадян у Державному архіві Волинської області та Порядок організації і проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівником Державного архіву Волинської області затверджений наказом від 10.05.2018 № 14 (зареєстрований у Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області 30.05.2018 за № 38/1679) оприлюднені на власному веб-сайті архіву та інформаційному стенді.

  Забезпечено доступ громадян України, іноземних громадян до документів Національного архівного фонду. Організовано роботу 655 користувачів (з яких 46 іноземних). У читальному залі архіву зареєстровано 2163 відвідування.

  У читальному залі Держархіву області користувачі працювали над темами щодо історії православних храмів та монастирів історичної Волині, інших релігійних конфесій, установ та організацій, населених пунктів краю, нацменшин, національно-визвольних змагань, проводили пошуки біографічного та генеалогічного характеру.