info@davo.voladm.gov.ua

Антикорупційний портал

Антикорупційний портал

Національне агентство з питань запобігання корупції

        Упродовж І півріччя 2017 року Державним архівом Волинської області виконано 3 623 запити фізичних та юридичних осіб України та іноземних держав, з яких 2 540 запитів виконано з позитивним результатом.
        За видами: 1 181 запит соціально-правового характеру (868 з позитивним результатом), 1 549 запитів тематичних (1 076 з позитивним результатом), 881 запит за актами цивільного стану (589 з позитивним результатом), 12 генеалогічних запитів (7 з позитивним результатом). Кількість запитів від громадян та установ іноземних держав у поточному році становить 309 (187 з позитивним результатом).
        Тематика звернень: підтвердження майнових прав на землю та нерухоме майно, виділення земельних ділянок під будівництво, надання дозволів на перебудову та реконструкцію будівель, введення в експлуатацію будівель та господарських споруд, підтвердження трудового стажу, про перейменування вулиць, про перейменування та реорганізацію установ, підприємств, організацій, щодо пошуку відомостей для оформлення так званої "карти поляка" та "карти сталого побуту", про громадянство, про підтвердження факту проживання на території Волинського воєводства у міжвоєнний період, та ін. Є прогноз, що такі запити будуть актуальними і надалі.
        На особистому прийомі керівництвом Держархіву області та у столі довідок архіву було прийнято 2 035 громадян, з них у столі довідок - 1 951 громадянин, (з яких 1071 громадянин написали 1 273 заяви на виконання, 702 склали заяви користувача, для роботи у читальному залі, 178 отримали консультації щодо місця зберігання соціально-значущих документів, в т.ч. ліквідованих підприємств та організацій).
        Протягом І півріччя ц.р. забезпечено доступ громадян України, іноземних громадян до документів Національного архівного фонду. Організовано роботу 681 користувача (з яких 99 постійних, 20 іноземних, 562 одноразово звернулися у читальний зал). Зареєстровано 1 935 відвідувань. Користувачам для роботи у читальний зал зі сховищ архіву було видано 23 526 справ.
        У читальному залі Держархіву області користувачі працювали над темами щодо історії православних храмів та монастирів історичної Волині, інших релігійних конфесій, установ та організацій, населених пунктів краю, нацменшин, національно-визвольних змагань, проводили пошуки біографічного та генеалогічного характеру.