info@davo.voladm.gov.ua

Антикорупційний портал

Антикорупційний портал

Національне агентство з питань запобігання корупції

        Упродовж 9 місяців 2017 року в Державним архівом Волинської області виконано – 5314 запитів фізичних та юридичних осіб України та іноземних держав (3708 виконані з позитивним результатом, 2689 з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу). З них 4140 запитів від громадян (2883 – з позитивною відповіддю, 1257 з негативною та з рекомендацією звернутися в іншу установу), 1174 запити від установ та організацій щодо задоволення потреб громадян (825 – з позитивним результатом, 349 – з негативним та з рекомендацією звернутися в іншу установу).
        Тематика запитів: про виділення земельних ділянок під будівництво, про надання дозволів на перебудову та реконструкцію будівель, про виділення житла, про введення в експлуатацію будівель та господарських споруд, про надання земельних ділянок у приватну власність, про підтвердження трудового стажу, про обрання депутатом, про перейменування вулиць, про перейменування та реорганізацію установ, підприємств, організацій, щодо пошуку відомостей для оформлення так званої "карти поляка" та "карти сталого побуту", про громадянство, про підтвердження факту проживання на території Волинського воєводства у міжвоєнний період, та ін.
        Стабільною є тематика запитів щодо історії установ та організацій.
        Зменшилась кількість запитів про встановлення статусу учасників війни, нагородження урядовими нагородами, від багатодітних матерів та з історії населених пунктів.
        На особистому прийомі у керівництва архіву перебувало 131 громадянин. У столі довідок прийнято 2816 громадян (з них 1489 - написали заяви для виконання, 1066 оформили заяви користувача для роботи у читальному залі архіву, 261 отримали консультації щодо місця зберігання документів ліквідованих установ.
        Питання про роботу із зверненнями громадян обговорювались на розширених засіданнях колегії Держархіву Волинської області за участю начальників відділів Держархіву області, начальників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад 16 березня 2017 року (протокол №1), 13 липня 2017 року (протокол №3).
        Консультації з питань видачі архівних довідок надавались по телефону, під час відряджень та надання методичної та практичної допомоги.
        На веб-сайті Держархіву області розміщені графіки прийому громадян керівництвом архіву, роботи читального залу, зразки запитів, відомості про місцезнаходження документів з особового складу та ін.
        Протягом 9 місяців ц.р. забезпечено доступ громадян України, іноземних громадян до документів Національного архівного фонду. Організовано роботу 1 047 користувачів (з яких 132 постійних, 45 іноземних, 870 одноразово звернулися у читальний зал). У читальному залі зареєстровано 2 931 відвідування. Користувачам для роботи у читальний зал зі сховищ архіву було видано 33 860 справ.
        У читальному залі Держархіву області користувачі працювали над темами: про історію православних храмів та монастирів історичної Волині, інших релігійних конфесій, установ та організацій, населених пунктів краю, нацменшин, національно-визвольних змагань, проводили пошуки біографічного та генеалогічного характеру.